معرفی آکادمی فروشندگان میلیارد ایرانی آمازون:

من اینجام تا به تو کمک کنم:

چطور از بزرگ‌ترین مارکت آنلاین دنیا برای خلق یک تجارت بزرگ استفاده‌ کنی.

روشی که به کمکش بیش از ۳ میلیون نفر در دنیا همین الان کسب درآمد می‌کنن، به استقلال مالی رسیدن و رویاهاشون رو زندگی میکنن!

بیزنسی که باهاش می‌تونی بدون محدودیت جغرافیایی هر‌جای دنیا زندگی کنی‌ و پول در‌بیاری.

محصول و برند منحصر به‌فرد خودت رو به وجود بیاری و با استفاده از پتانسیل آمازون یعنی ۴۰۰ میلیون مشتری راضی؛ رشد کنی و در بقیه مارکت‌های بزرگ دنیا هم وارد بشی.

بدون نیاز به سفر به چین یا بودن در آمریکا تمام این کارها رو فقط و فقط با یک لپ‌تاپ در خانه و یا پشت میز کارت انجام بدی.

چرا فروش در آمازون:

آمازون بزرگترین مارکت آنلاین دنیاست و حجم فروش آن به قدری بالاست که به راحتی و با فروش فقط یک قلم کالا می‌توانید به درآمد بیش از ۴۰۰۰ دلار در ماه برسید. و مسلما هر چه کالاهای بیشتری برای فروش داشته باشید درآمد شما هم چند برابر خواهد شد.

جالب اینجاست که تمام کارهای سخت مثل بسته بندی ارسال و پشتیبانی مشتری را خود آمازون بر عهده می‌گیرد.

با یک جستجو ساده در گوگل به زبان انگلیسی، متوجه خواهید شد که بیزینس آمازون FBA در چند سال گذشته همیشه جزو یکی از پنج روش‌ برتر شروع تجارت و کسب درآمد اینترنتی در دنیا بوده و هست.

آمازون بیش از ۴۰۰ میلیون مشتری فعال دارد و بیش از ۲ میلیون فروشنده در آمازون کالا به فروش می‌رسانند که طبق آمار خود آمازون بیش از نیمی از آن‌ها درآمد سالانه ۱۰۰ هزار دلار بالا دارند.

درآمد بیزینس آمازون جزو درآمدهای منفعل (passive) است. یعنی شما با صرف چند ماه برای آموزش، پیدا کردن محصول مناسب و سفارش و در نهایت لانچ موفق محصول؛ سالها از آن محصول کسب درآمد خواهید کرد.

بیزینس آمازون قابل رشد است و در صورت پیدا کردن یک محصول مناسب، احتمال شکست بسیار پایین است. در واقع شکست صد درصد حتی در صورت انتخاب محصول اشتباه هم وجود ندارد و در نهایت محصول اشتباه با یک تخفیف بالا تماما فروخته خواهد شد و در این فاصله می‌توان به فکر لانچ محصول جدید بود.

پس شما باید چه کار کنید؟

شما یک کالای پر‌فروش و کم‌ رقابت را پیدا می‌کنید و به یک کارخانه در چین سفارش می‌دهید. کارخانه سفارش شما را با بارکد مخصوص شما مستقیم به انبارهای آمازون ارسال می‌کند.

از لحظه ورود محصول شما به انبارهای آمازون، فروش شروع می‌شود. فقط کافیه روزانه نمودارهای فروش و موجودی انبار خود را چک کنید. محصول شما مادامی که برای فروش موجود باشد برای شما کسب درآمد می‌کند و می‌توانید به فکر اضافه کردن محصولات جدید باشید.

نکته جالب اینجاست!  در هر کجای دنیا که هستید می‌توانید تمام این کارها را بدون نیاز به سفر به چین و یا سکونت در آمریکا و بدون درگیر شدن با قوانین صادرات و واردات کالا؛ فقط با یک لب‌تاپ پشت میز کارتان انجام دهید.

با عضویت در آکادمی چه بدست می‌آورم؟

از صفر با سیستم فروشگاه آمازون آشنا می‌شوید:

در فصل اول آموزش شما از صفر با تمام قسمت های فروشگاه آمازون آشنا می‌شوید.
قسمت های مهم فصل اول عبارتند از:

 • شکل کلی سایت
 • کتگوری ها
 • سیستم سرچ محصول
 • آشنایی و تفسیر BSR RANK
 • مارکت پلیس های آمازون در کشور های مختلف
 • انواع بیزنس هایی که میتوان در آمازون راه اندازی کرد
 • -مقدمه ای بر روش فروش‌ محصول با برند منحصر به فرد خود در آمازون

یادگیری تمام نکات و مسائل مربوط به ساخت اکانت فروشنده در آمازون

آمازون برای اینکه به شما اجازه دهد تا به عنوان یک فروشنده کالا در این مارکت حضور داشته باشید حساسیت های زیادی قائل است که البته بسیار طبیعی است، چرا که قرار است کالای شما مستقیم به دست مصرف کننده آمریکایی برسد و همچنین در این تجارت قرار به نقل و انتقالات مالی است پس باید بطور کامل از هویت شخصی و حقوقی شما اطلاع کسب کند.
از آنجایی که تمام مراحل چک کردن مدارک شما در پروسه عضویت توسط روبات های کامپیوتری انجام می‌شود. یک اشتباه کوچک در ارائه و آپلود مدارک منجر به متوقف شدن پروسه approve اکانت شما می‌شود و ممکن است تا ۲ ماه درگیر تماس با پشتیبانی آمازون و ارسال ایمیل باشید.

اما با انجام درست و با دقت مراحل عضویت، اکانت شما حداکثر بعد از ۲۴ ساعت تایید می‌شود.

آموزش کار با نرم‌افزارهای آنالیز اطلاعات و انتخاب بهترین و پرفروش‌ترین محصول

این قسمت مهم ترین و حیاتی ترین قسمت شروع بیزنس در آمازون است.

در این فصل از دوره آموزشی، یاد می‌گیرید چطور با استفاده از نرم‌افزار های آنالیز بازار مانند JS و H10 از بین بیش از ۶۰۰ میلیون محصول در آمازون محصولی را پیدا کنید که در عین حالی که فروش بالایی دارد رقابت کمی داشته باشد تا شما بتوانید جایگاه خوبی در صفحه اول جستجوی با کلمات کلیدی آن محصول را بدست آورید.

نرم‌افزارهای آنالیز اعداد ارقامی مانند میزان فروش ماهانه و روزانه و تعداد رویو های محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این فصل یاد می‌گیرید چطور این اعداد را به صورت معنی دار به هم مرتبط کنید و از مرتبط کردن اعداد، ارقام و نمودار ها، بتوانید تصمیم بگیرید که آیا محصولی که پیدا کرده اید محصول مناسبی برای ورود به بازار هست یا خیر.

ساخت اکانت عضویت در سایت alibaba و انتخاب بهترین تامین‌کننده برای تولید محصول

در این فصل از دوره آموزشی یاد می‌گیرید چطور در سایت alibaba.com عضو شوید و از بین هزاران کارخانه و شرکت بازرگانی، بهترین را برای سفارش کالای مورد نظرتان انتخاب کنید.

ترفند ها و تکنیک هایی را یاد می‌گیرید که به کمک آن‌ها به راحتی تامین کننده معتبر و غیر معتبر را تشخیص دهید.

یاد می‌گیرید چطور قرارداد و سفارش خود را زیر نظر سایت alibaba امضا کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی مانند دیرکرد در تحویل، کیفیت پایین کالا و… سایت alibaba پاسخ گو باشد.

آموزش مذاکره و تماس با تامین‌کننده، دریافت نمونه و انتخاب بهترین روش شیپینگ کالا (بدون نیاز به سفر به چین یا سکونت در آمریکا)

در این قسمت یاد می‌گیرید با استفاده از ایمیل‌های از پیش نوشته شده‌ای که در اختیار شما قرار می‌هیم در کنار استفاده از گوگل ترنزلیت؛ بدون احتیاج به دانش بالای زبان انگلیسی، با شرکت های چینی مذاکره کنید و از آن‌ها تقاضای ارسال نمونه یا سپل کنید.

آموزش لانچ و ساخت صفحه‌ی محصول در آمازون و گرفتن رتبه

در این قسمت یاد‌ میگیرید چطور محصول منحصر به فرد خود را به عنوان یک آیتم جدید که تا به‌حال وجود نداشته در آمازون وارد و لیست کنید. چطور تایتل و بولت پوینت های مناسب برای بنویسید.

یاد می‌گیرید که محصولات رقبا را استفاده از نرم‌افزار های آنالیز رمز گشایی کنید و متوجه شوید آن‌ها از چه کلمات کلیدی فروش بیشتری دارند. و شما هم از آن کلمات کلیدی در صفحه محصول خود استفاده کنید.

تمام نکات، باید ها و نباید‌های عکاسی محصول و طراحی بسته بندی، لوگو، برند را یاد می‌گیرید.

آموزش ساخت کمپین‌های تبلیغاتی PPC و رسیدن به بالاترین نرخ تبدیل

آمازون ابزاری دارد به نام PPC Advertising که به وسیله آن می‌توانید با تعیین بودجه روزانه و لیست کلمات کلیدی مورد نظرتان، از آمازون بخواهید محصول شما را به مشتری‌هایی که آن کلمات کلیدی را جستجو می‌کنند نشان دهد. به ازای کلیک های مشتری آمازون از بودجه روزانه شما خرج می‌کند. به نرخ تبدیل کلیک به فروش نرخ تبدیل یا CVR می‌گویند که موضوع این قسمت از دوره آموزشی است.

بهینه سازی و تنظیم این کمپین های تبلیغاتی ظاهرا ساده اما تکنیکی است. افراد زیادی در دنیا هستند که شغلشان بهینه سازی کمپین های PPC در آمازون است.

در این فصل جدید ترین تکنیک های بهینه سازی کمپین‌های تبلیغاتی یاد می‌گیرید. و خواهید توانست به صورت حرفه ای کمپین ها را بهینه سازی و مدیریت کنید.

آموزش برندینگ، اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات فیسبوکی برای رسیدن به بالاترین میزان فروش

در ابتدایی که کالای شما وارد آمازون می‌شود. ممکن است با جستجوی کلمه کلیدی کالای خود، آن را در صفحات یک و دو پیدا نکنید.

۹۵ درصد خریدها در صفحات یک و دو هر کلمه کلیدی اتفاق می‌افتد.

پروسه ای که محصول شما را به این صفحات می‌آورد همان به اصطلاح لانچ محصول است.

شما قبل از اینکه از مشتری های آمازون بهره ببرید باید تا چند روز فروش خارج از آمازون به وجود آورید تا الگوریتم آمازون محصول شما را در کنار محصولات پر فروش قرار دهد و از آن به بعد این فروش به صورت طبیعی توسط مشتری های خود آمازون به وجود می‌آید.

برای لانچ محصول یا همان ایجاد فروش اولیه؛ چندین روش وجود دارد که در این فصل آن‌ها را یاد خواهید گرفت.

یاد می‌گیرید چطور با اینفلونسر های خارجی در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها بخواهید محصول شما را با یک کوپن تخفیف منحصر به فرد به فالورهایشان معرفی کنند.

یاد خواهید گرفت که با به وجود آورد قیف فروش و راه‌اندازی چت اتومات محصول خود را در فیس بوک تبلیغ کنید. و همه راه‌های give away محصول را خواهید آموخت.

آموزش حرفه‌ای تحلیل بازار و مانیتورکردن رقبا و پیشی گرفتن از آن‌ها

رقبای اصلی هر محصول همیشه در حال تست روش ها و استراتژی‌های مختلف در بازار آمازون هستند. مثلا در زمان های خاص به صورت کوتاه مدت قیمت ها را پایین می‌آورند و یا تغییری در و تصاویر و تایتل محصول می‌دهند.

در این قست یاد می‌گیرید چطور با آنالیز حرفه ای رقبا، تغییرات مربوط به استراتژی فروش کالای خود را کشف کنید.

**برای اعضای پلاتینیوم** سه بار مشاوره شخصی در سه مقطع مهم

برای اعضایی پلاتینیوم آکادمی؛ سه مشاوره نیم ساعته بصورت خصوصی با مهندس شریفیان با استفاده از نرم‌افزار های کنفرانس زنده و یا حضوری در نظر گرفته شده است.

این مشاوره ها در سه مقطع حساس:

۱- انتخاب محصول ۲- انتخاب تامین کننده ۳- لانچ محصول

انجام می‌شود. در این مشاوره ها تمام تک تک مراحل کار را با هم چک می‌کنیم تا موفقیت شما در لانچ محصول بیش از پیش تضمین شود.

**هدیه ویژه برای اعضای پلاتینیوم** بارکد اصلی GS1 به ارزش ۲۵۰ دلار

دانشجویان (پلن پلاتینیوم) آکادمی از بارکد رایگان بهره مند می‌شود

همه کالاها موجود در مارکت های رسمی در دنیا برای شناسایی احتیاج به یک بارکد منحصر به فرد دارند.

مرجع رسمی صدور و همچنین بانک نگهداری بارکدهای کالای جهان GS1 نام دارد که در همه کشورها حتی ایران شعبه دارد!

شما برای وارد کردن یک کالای جدید به آمازون نیاز به خرید بارکد از شرکت GS1 کشور مبدا خود هستید که به غیر از مراحل اداری زیاد نیاز به پرداخت هزینه حداقل ۲۵۰ دلار هستید.

در بعضی از سایت‌ها بارکدهای فیک که در دیتابیس GS1 ثبت شده نیستند با قیمت پایین تر به فروش می‌رسد. اما دقت کنید که آمازون بارها برای استفاده از این قبیل بارکد ها اخطار داده است و ممکن است منجر به قفل شدن اکانت شما برای نقص قوانین آمازون شود.

بارکدهایی که به دانشجویان ارائه می‌شود توسط شرکت مهندس امیرشریفیان ( Hanger International LTD ) خریداری شده و در دیتابیس GS1 قابل رهگیری است.

**هدیه ویژه برای اعضای پلاتینیوم** دسترسی به اکانت Jungle Scout Web App به ارزش ۹۰ دلار درماه

اولین قدم برای شروع فروش در آمازون استفاده از یکی از نرم‌افزار های آنالیز است.

بودن استفاده از نرم‌افزارهای آنالیز، ورود به بازار آمازون تقریبا غیر ممکن است!

هزینه اشتراک حد‌اقل یکی از نرم‌افزار های آنالیز بازار مانند (JS, Helium10 و AMZscout)  متوسط ماهانه ۹۰ دلار است

دانشجویان  آکادمی (پلن پلاتینیوم)به ضورت رایگان به اکانت های چند کاربره دسترسی دارند و نیازی به پرداخت ماهانه این هزینه ندارند

نظرات دانشجویان آکادمی:

آفرین از استانبول ترکیه - درآمد ماهی ۳۰۰۰ دلار

نوید از استانبول ترکیه - ۲ محصول موفق در ۳ ماه

فروش بیش از ۶۵۰۰۰ دلار در ماه توسط مسعود از کالیفرنیا

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.
 • کسانی که می‌خواهند یک تجارت موفق در کلاس جهانی داشته باشند.
 • کسانی که رویای داشتن یک برند منحصر به فرد و قدرتمند در دنیا را دارند
 • افرادی که میخواهد در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.
 • کسانی که دوست دارند شغلی داشته باشند که محدودیت زمانی و مکانی نداشته باشد.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش های قدیمی، فعالیت نمایند.
 • کسانی که تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین ندارند.
 • کسانی که سیستم کارمندی را دوست دارند و تجمل کارآفرین بودن ندارند

من امیر شریفیان در دو سال گذشته که بصورت حرفه ای در‌ آمازون فروشنده هستم و برای خودم و مشتریانم، موفق به لانچ بیش از ۲۰ قلم محصول و ۸ برند کاملا موفق با فروش متوسط سالانه بیش یک میلیون دلار شدم.

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. تو سالهایی که ایران بودم شرکت‌های کوچک خودم رو داشتم و در زمینه بازرگانی واردات صادرات و همچنین مشاوره و اجرای تبلیغات تحت وب فعالیت می‌کردم. در سال ۹۴ و با راه اندازی markatrend.ir که یک فروشگاه اینترنتی که در واقع نوع خاصی از دراپ شیپینگ هست به ترکیه مهاجرت کردم.


با عضویت در آکادمی،

شخصا قدم به قدم در تمام مراحل پیدا کردن محصول مناسب، پیدا کردن کارخانه، ارسال محصولات به انبارهای آمازون و در نهایت لانچ محصول و افزایش فروش در کنار شما هستم. آکادمی سلرهای فارسی زبان آمازون، فقط یک دوره آموزشی اینترنتی نیست. اعضای آکادمی با هم در ارتباط هستند و مطالب بروز بطور مرتب در اختیار دانشجویان آکادمی قرار می‌گیرد.

 

سوالات متداول:

من ساکن ایران هستم چطور می‌توانم وارد این بیزنس بشوم؟

من در این ویدیو تمام اطلاعات برای عضویت افراد داخل ایران را توضیح دادم:

 1. ایرانیان ساکن ایران چگونه می‌توانند در آمازون عضو شوند؟nian


سرمایه مورد نیاز برای ورود به آمازون چقدر است؟

برای شروع بیزینس آمازون ابتدا هزینه هایی برای مراحل پیش از سفارش کالا دارید:

۱- خرید ماهانه اکانت حد‌اقل یکی از نرم‌افزار های آنالیز بازار مانند (JS, Helium10 و AMZscout)  متوسط ماهانه ۹۰ دلار 

دانشجویان  آکادمی (پلن پلاتینیوم)به ضورت رایگان به اکانت های چند کاربره دسترسی دارند و نیازی به پرداخت ماهانه این هزینه ندارند

۲- خرید بارکد از GS1 (سازمان جهانی بارکدینگ کالا)    ۲۰۰ دلار

برای وارد کردن محصول با برند منحصر به فرد خودتان در آمازون، به ازای هر محصول یک بارکد رسمی ثبت شده در شرکت ‌GS1 لازم است.

به دانشجویان (پلن پلاتینوم) آکادمی بارکد رایگان داده می‌شود و نیازی به عضویت و پرداخت این هزینه ندارند

۳-حداقل هزینه سفارش اولیه و شیپینگ از چین به آمریکا برای حداقل ۲۰۰ – ۵۰۰ کالا:
قیمت کالا ۲ – ۴ دلار – هزینه شیپینگ حدود ۲ دلار  جمع کل  ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار

آمازون چگونه پول اجناس فروخته شده را به ما پرداخت می‌کند؟

آمازون هر ۱۵ روز به حساب شما پول واریز می‌کند.

اگر اکانت شما از آمریکا، کانادا، کشورهای اتحادیه اروپا باز شده باشد. پول مستقیم به حساب شما در این کشورها واریز می‌شود.

اگر اکانت شما از کشورهایی دیگر باز شده باشد. آمازون پول شما را به مستر کارت شما در شرکت های واسط مثل Payoneer واریز می‌کند.

در نهایت در زمان بازگشایی اکانت سلر با توجه به کشوری که شما انتخاب می‌کنید آمازون شما را کاملا راهنمایی خواهد کرد.
لیست کشورهایی که می‌توانند در آمازون کالا بفروشند

ریسک این کار چقدر است؟ اگر کالاهای ما در آمازون فروخته نشود چه می‌شود؟

هر نوع تجارتی محدوده ریسک خودش را دارد. آمازون هم مستثنی نیست. ولی با یادگیری دقیق تحلیل و تکنیک های بازار، می‌توانید ریسک این تجارت را به حد‌اقل برسانید.

بزرگترین چالش به وجود آوردن فروش اولیه است. طبق تجربیات ما اگر کالا درست انتخاب شده و در انتخاب تامین کننده و کیفیت محصولات دقت به عمل آمده باشد ریسک کار بسیار بسیار ناچیز خواهد بود.

اگر کالای ارسال شده به هر دلیلی فروخته نشد می‌تواند با پایین آوردن قیمت حداقل هزینه خرید کالا را جبران کرد.

شرکت‌های زیادی هم در دنیا به عنوان liquidation وجود دارند که کالاهای این چنینی را زیر قیمت خریداری می‌کنند.

بارکد GS1 چست و چرا برای ضروری است؟

دانشجویان (پلن پلاتینیوم) آکادمی از بارکد رایگان بهره مند می‌شود

همه کالاها موجود در مارکت های رسمی در دنیا برای شناسایی احتیاج به یک بارکد منحصر به فرد دارند.

مرجع رسمی صدور و همچنین بانک نگهداری بارکدهای کالای جهان GS1 نام دارد که در همه کشورها حتی ایران شعبه دارد!

شما برای وارد کردن یک کالای جدید به آمازون نیاز به خرید بارکد از شرکت GS1 کشور مبدا خود هستید که به غیر از مراحل اداری زیاد نیاز به پرداخت هزینه حداقل ۲۵۰ دلار هستید.

در بعضی از سایت‌ها بارکدهای فیک که در دیتابیس GS1 ثبت شده نیستند با قیمت پایین تر به فروش می‌رسد. اما دقت کنید که آمازون بارها برای استفاده از این قبیل بارکد ها اخطار داده است و ممکن است منجر به قفل شدن اکانت شما برای نقص قوانین آمازون شود.

بارکدهایی که به دانشجویان ارائه می‌شود توسط شرکت مهندس امیرشریفیان ( Hanger International LTD ) خریداری شده و در دیتابیس GS1 قابل رهگیری است.

مهم نیست الان کجایی و چیکار می‌کنی

اگه می‌تونی شرایط بهتری رو برای خودت تصور کنی

مطمئن باش قدرت رسیدن بهش رو داری!

خدمات و تعرفه‌ها

مشاوره و منتورینگ

۳۰ دقیقه 2x

1,000,000 تومان

جلسات مشاوره بصورت ۲ بار مشاوره ۳۰ دقیقه ای می‌باشد. بعد از پرداخت جهت هماهنگی برای زمان مشاوره با شما تماس گرفته خواهدشد.

بررسی و اعلام نظر برای انتخاب محصول


افزایش راندمان کمپین های PPC


مشاوره برای حل مشکلات اکانت های ساسبند شده


افزایش رنک و لانچ مجدد محصولاتی که فروش خوبی ندارند


بررسی لیستینگ و رفع معایب و افزایش CVR

پرداخت با کارت‌های خارجی

۳۰ دقیقه 2x

100 USD

طرح طلایی

3,500,000

2,500,000 تومان

دسترسی و مادام‌العمر به مطالب آموزشی


 دسترسی مادام‌العمر به بروزرسانی‌ها


سه بار مشاوره و منتورینگ خصوصی در سه مقطع حساس (انتخاب محصول، انتخاب کارخانه و لانچ)


دسترسی به اکانت اشتراکی نرم‌افزارهای آنالیز (ارزش ماهانه ۱۰۰ دلار)


بارکد اورجینال GS1  (ارزش ۲۵۰ دلار)    (۱ عدد)


عضویت در گروه ‌VIP سلرهای ایرانی

پرداخت با کارت‌های خارجی

350

250 USD

طرح پلاتینیوم

6,500,000

4,500,000 تومان

دسترسی و مادام‌العمر به مطالب آموزشی


 دسترسی مادام‌العمر به بروزرسانی‌ها


سه بار مشاوره و منتورینگ خصوصی در سه مقطع حساس (انتخاب محصول، انتخاب کارخانه و لانچ)


دسترسی به اکانت اشتراکی نرم‌افزارهای آنالیز (ارزش ماهانه ۱۰۰ دلار)


بارکد اورجینال GS1 (ارزش ۲۵۰ دلار) (۱۰ عدد)


عضویت در گروه ‌VIP سلرهای ایرانی

پرداخت با کارت‌های خارجی

650

400 USD